Реставрація натяжної стелі Система натяжних полотнищ, як відомо майстрам, дуже довговічна. Чіткі і правильні дії щодо догляду, чіткий монтаж - це все здатне реально продовжити термін служби конструкції стелі на десятки років.

Але, сьогодні трапляється багато різних речей, на превеликий жаль, дефекти та їх місця вгадати ніяк не можна.

Собственноручный ремонт натяжних систем не перешкоджає економії, але всі дії рекомендується проводити ретельніше, так як це все коштує грошей.

Ремонт натяжної стелі ділиться на певні етапи

1. Технологія і тактика ремонту шва, який пошкоджений, можна визначити за даними (такими, як довжина) візуального розриву. У тому випадку, якщо незначні дефекти, їх простіше видаляти, заштопав з боку розміщення шва. Якщо розрив суттєвий, то всі дії треба здійснювати за допомогою відповідного обладнання. Часто застосовується повна заміна натяжної стелі.

2. Важливо перед ремонтом враховувати монтаж і натяжку. Якщо застосовується клинова методика, всі дефекти рекомендується затягнути клинками схожі роботи треба проводити уважно і не на периметрі. Коли застосовується гарпунний метод, то пошкоджені ділянки ошпаклевывают з протилежних сторін.

3. Певна кількість неробочих натяжної стелі типу повинні бути піддані демонтажу. Але часто трапляються ситуації, в них можна уникати демонтажу полотна. Тип діянь викликається залежно від конкретного випадку. Варто також враховувати стан самого покриття.

Непогано відновлюються стелі засновані на тканинних полотнах, їх можна ремонтувати більш просто. В останні дні, основними професійними засобами для подібних дій можуть послужити склошпалери, тканину, а також скотч. Процес складається з формування заплатки. Дуже важливо звертати увагу на гаму кольорів, щоб вона була порівнянна з полотном. Коли дефект не серйозних розмірів, то можна використовувати голку і нитку. Полотно просто зашивається. Після всього фарбування стелі обов'язкове.

4. Коли виявляється провисання, потрібно просто нагріти полотно, під час видалення дефектів. Зробити відновлення пошкоджених ділянок багетів можна, якщо зміцнити їх, застосувавши нові пристосування. Перш ніж здійснити відповідні роботи - забираються всі багети.

Від чого може пошкодитися конструкція підвісної стелі?

Найпопулярніші дії, які пов'язані з ремонтом стельових конструкцій є видалення надлишків води або пилу, таким чином, продовжується життя конструкції. На сьогоднішній день, стеля є надійною протекцією будівлі від прориву води від сусідів зверху. Це деякою мірою пов'язано з унікальними здібностями плівки. Багато споживачі поінформовані про те, що цей матеріал володіє хорошою гнучкістю. Для того щоб матеріал набрав первісної форми – підігрівають його за допомогою гармати.

Що стосується тканинних стель, то вода здатна їх зруйнувати, в кінцевому підсумку, в результаті чого, може виявлятися певна кількість плям. Тому зміни покриття уникнути неможливо. Однак ця заміна буде коштувати дешевше початкового монтажу, адже каркас міняти не потрібно.

Є ситуації з заміною полотна з причини неякісного раннього монтажу. Тому перед усіма діями, пов'язаними з установкою, потрібно звертатися у солідні компанії. Слід знати, що в цьому випадку забезпечується гарантія на виконані роботи.е