Використання бруківки у сфері сучасного будівництва Бруківка – це досить сучасна різновид будматеріалу, яка сьогодні досить-таки активно використовується при облаштуванні доріг і тротуарів. І це, природно, зовсім не випадково, адже подібний матеріал відрізняється просто неймовірними експлуатаційними і естетичними властивостями.

Особливості виробництва бруківки

В якості сировини для виготовлення даного, майже повністю універсального матеріалу для облаштування дорожніх покриттів, зазвичай виступають такі компоненти, як цемент, вода, дрібний щебінь і пісок. Крім того, в розчин, призначений для виробництва бруківки, також додаються ще і спеціальні пігменти, які відповідають за надання подібних виробів необхідного колірного відтінку.

Чому бруківка вважається найкращим рішенням?

Зараз бруківка виготовляється в неймовірно великому асортименті різних розмірів, кольорів і форм. Все це, звичайно ж, вельми вигідно відрізняє подібний матеріал від традиційного асфальту і досить великого числа інших різновидів дорожніх покриттів, так як крім максимально якісної поверхні, в разі застосування бруківки, приміром, на території присадибної ділянки, з її допомогою можна створювати навіть досить оригінальні елементи ландшафтного дизайну.

Використання бруківки у сфері сучасного будівництва
Виконані з бруківки покриття зазвичай відрізняються своєю неймовірною довговічністю, досить солідної стійкістю до всіляких хімічних і фізичних впливів, а також своєю повною нешкідливістю, як безпосередньо для людини, так і для навколишньої природи. Крім того, такі брущаті доріжки також ще і досить добре піддаються ремонту, адже в разі ушкодження якого-небудь елемента, його, в подібній ситуації, досить просто замінити новим.

Незважаючи на більш солідну, в порівнянні з іншими різновидами подібних покриттів вартість, бруківка сьогодні досить впевнено утримує пальму своєї першості. Адже з постійною появою нових тенденцій в ландшафтному дизайні, відповідно, дуже серйозно зростає і популярність подібного матеріалу.

Додаткові переваги бруківки

У зв'язку з тим, що бруківка зазвичай укладається на спеціально підготовлену піщану подушку, на виконаному з неї покритті ні за яких обставин не будуть накопичуватися калюжі, оскільки вся волога, в подібній ситуації, буде без особливих проблем йти в грунт через міжплиткові простору. І, нарешті, найважливіша особливість бруківки полягає в тому, що вона, порівняно з традиційним асфальтом, зовсім не боїться морозів і не починає розм'якшуватися під палючими променями сонця.