Трохи про покрівельних матеріалах Зараз на ринку будматеріалів існує дуже велика кількість всіляких видів покрівельних матеріалів. Діляться вони на кілька груп.

При будівництві будинків і будівель необхідно продумати не тільки, якими матеріалами потрібно запастися, але також, при необхідності, продумати використання будівельних лісів.

Безумовно, зручним і оперативним рішенням стане використання такої конструкції, як mag-dv.ru. Це дає можливість без застосування особливих навичок та інструментів суттєво заощадити при будівництві або ремонті.

Використання покрівельних матеріалів при ремонті, будівництві необхідно проводити, з урахуванням того, що вони діляться на азбоцементні листові вироби, м'які покрівельні матеріали, мастики і матеріали прикладного характеру. Розглянемо деякі з них.

Шифер
Шифер, звичайно, користується досі, відносно високим попитом, правда, в основному, у тих будівельників, фінанси яких невеликі. Його виробництво з 1990го року зменшилася майже вчетверо, так і в будівництві котеджів він рідко застосовується, отже, розглядати його докладно немає сенсу.

Трохи про покрівельних матеріалах
Мастики
Полімерні і бітумно-полімерні мастики використовуються і для нових дахів, не мають швів, так і для реконструкції всіх видів старих дахів. Наносять їх на поверхню тільки в рідкому вигляді, оскільки вони утворюють безшовну і бесстыковую плівку, що є гарним гідроізолятором. Ця плівка настільки еластична, що дозволяє добре зберігати герметичність покриття при деформації покриття даху.

Профнастили та покрівельні панелі
Профнастили простіше, дешевше і доступніше,ніж металочерепиця. Представляють вони собою сталеві листи з оцинкуванням, піддані холодного прокату з метою отримання необхідної форми гофрів і покриваються шаром захисного полімеру. Такі листи застосовують, як правило, для пристрою простих покрівель будинків і споруд господарського призначення.

Бітумна черепиця
Кілька десятків років у будівництві та архітектурі присутнє таке поняття, як бітумна черепиця. Вона являє собою м'який покрівельний матеріал, який зміг поєднати в собі властивості керамічної черепиці, гонта з дерева, а так само різних рулонних покрівельних матеріалів.