Напівкомерційний лінолеум - що це Сучасний ринок підлогових матеріалів здатний запропонувати чимало різноманітних варіантів, серед яких висока перевага віддається всім відомому лінолеуму.

Завдяки сучасним технологіям даний матеріал був удосконалений, за рахунок чого він зараз може похвалитися своєю практичністю. Вибрати подібне покриття, яке буває багатьох видів, можна тут - tarkett-flooring.ru.

Напівкомерційний лінолеум - що це

На даний момент лінолеум випускається декількох видів. Однак, в останній час великим попитом користується напівкомерційний варіант виконання. Подібне покриття має кілька шарів, виготовлених з ПВХ. По суті, це середня ланка, що стоїть між лінолеумом побутового та комерційного виду. І з кожного з них такий лінолеум «взяв» особливість: комерційний «поділився» високою міцністю і стійкістю до механічних впливів, а побутовий – зручністю та простотою.

Найчастіше такий вид підлогового покриття стелять в приміщеннях з середньою прохідністю. Наприклад, це може бути готельний номер, конференц-зал, лікарняна палата і багато іншого. Нерідко він знаходить застосування в житловому приміщенні. За структурою він чимось схожий з побутовим лінолеумом, однак головна відмінність полягає в захисному покритті, товщина якого передбачається не менше 0.7 мм Саме ця особливість продовжує експлуатаційний термін матеріалу.

Напівкомерційний лінолеум – покриття середнього класу, головною відмінністю якого вважається вагу. Один метр в квадраті такого матеріалу має вагу - 2 – 2.5 кг. Що стосується побутового варіанту, його маса не перевищує 1.8 кг

Конструкційні особливості напівкомерційного лінолеум

• стабілізуючий нижній шар. В процесі його виробництва використовується спінений полівінілхлорид. Забезпечує високі показники звуко - і теплоізоляції;
• шар декоративного характеру. Відрізняється своєю структурною поверхнею, яка виходить за рахунок добавок до складу спеціальних компонентів. Цей шар доступний різних фактур і кольорів. На даний момент розроблена імітація деревини, каменю та багатьох інших натуральних матеріалів;
• захисний шар. Його особливість – більш товста структура, порівнянна з лінолеумом побутового виду, яка може досягати 0.4 – 0.6 мм. За рахунок цього термін служби матеріалу варіюється від 10 до 15 років.

Ще однією важливою особливістю виробу можна назвати високу щільність. Забезпечується дана характеристика застосуванням скловолокна, який додають в нижній шар – стабілізуючий.

Щоб матеріал можна було зручно класти, для різних приміщень передбачена різна ширина. Що стосується напівкомерційного варіанту, тут вона від 2 до 4 метрів. Підкладка виготовляється такої товщини, щоб показник звукоізоляції досягав 12 – 16 Дб.

Напівкомерційний лінолеум: основні особливості матеріалу

• висока маса;
• висока стійкість до зносу. Важка меблі, а точніше, її ніжки, не залишать сліду на покритті при переміщенні;
• у виробництві лінолеуму в склад додаються антибактеріальні компоненти;
• є додаткове захисне покриття;
• захисне покриття відрізняється достатньою товщиною, завдяки чому матеріал має високі міцнісні характеристики;
• сонце не впливає на збереження кольору лінолеуму;
• вологостійкість;
• доступний для укладання в приміщеннях, обладнаних водяним теплою підлогою. Однак, тут варто враховувати, що максимальна температура не повинна перевищувати +27 градусів за Цельсієм.