Ламінат правила догляду Це підлогове покриття потреби в регулярному і хорошому догляді, який зможе помітно збільшити термін його експлуатації.

Придбання високоякісного ламінату — це суттєва стаття витрат сімейного бюджету.

У зв'язку з цим доцільніше спочатку ретельно дбати про це підлоговому покритті, ніж потім витрачати додаткові гроші на його заміну.

Для забезпечення довгої служби ламінату потрібно виконувати наступні нескладні правила:

1. Щодня потрібно робити певну прибирання.

2. Потрібно правильно прибирати забруднення з підлогового покриття.

3. Слід використовувати миючі засоби підходять тільки для певного виду ламінату.

Особливості сухого прибирання

Дуже важливо оберігати покриття з ламінату від бруду і пилу. Вирішити це завдання допоможе сухе прибирання. Для цього оптимально застосовувати пилосос або м'який текстиль. Використання миючих пилососів для ламінату протипоказано, так як вони здатні його зіпсувати. Якщо сухого прибирання виявилося недостатньо, і забруднення все-таки залишилися, то необхідно зайнятися вологим прибиранням ламінату.

Особливості вологого прибирання

Як правило, ламінат погано переносить перезволоження, тому потрібно бути дуже обережними, використовуючи цей вид прибирання. Засіб для миття потрібно розбавити у воді і нанести на поверхню підлогового покриття. При цьому воду з ламінату потрібно прибрати дуже швидко. Часто достатньо обробити забруднення лише трохи вологою ганчіркою.

Особливості захисту від механічних пошкоджень

Ламінат може бути зіпсований при неправильному механічному впливі.

Тому, щоб уникнути цього неприємного моменту, слід дотримуватися певних правил:

1. Не можна ходити по ламінату в дуже важкому взутті, а також у взутті на підборах і з гострим носком.

2. Ніжки меблів, яку часто переставляють, необхідно обробити тканиною. Переважно застосовувати передвигаемую меблі, що має спеціальні коліщатка.

3. Необхідно оберігати покриття від впливу важких предметів

4. Потрібно постаратися пояснити малюкам, що не можна малювати на підлозі.

5. Дуже важливо постелити в передпокої спеціальний килимок для того, щоб струшувати з взуття всю вуличну грязь.

6. Ні в якому разі не слід використовувати абразивні миючі речовини. Потрібно застосовувати засоби виключно рекомендовані компанією-виробником ламінату.

Як очистити сильне забруднення?

Очищення ламінату від сильних забруднень проводять так:

1. На забруднену частину ламінату наноситься миючий засіб, яке залишають на деякий час (кілька хвилин) до зникнення плями.

2. Після цього залишилася бруд прибирають за допомогою м'якої і трохи вологою фланельної ганчірки.

Чим видаляти складні плями?

1. Жирні плями і забруднення від продуктів харчування потрібно видаляти найпростішими миючими засобами, що мають нейтральний РН.

2. Для видалення забруднень від фломастерів, крему для взуття і т. д. застосовується ацетон або домашній розчинник або спеціальні засоби (Loba, Laminatclear).

3. Для видалення жувальної гумки або воску необхідно дочекатися їх затвердіння. Після цього видалити їх скребком, а потім нанести на ламінат захищає пасту.