Особливості утеплення балкона Балкон – додатковий простір, відмінно підходить для використання в зимовий, літній час. Для цього обов'язково потрібно проводити процес утеплення. Сьогодні на продаж надходять різноманітні утеплювачі, які відрізняються технічними параметрами, складом.

Серед представленого асортименту виділяється кілька матеріалів:

#10004; Пенофол. Він вирізняється відмінними шумовими і тепловими ізоляційними показниками, невеликою товщиною. Процедура утеплення даними покриттям виділяється простотою, впоратися з нею зможуть і новачки.

#10004; Пінопласт. Матеріал вирізняється невисокою вартістю. На продаж пінопласт надходить в листах різноманітних розмірів. Для закладення стиків найчастіше застосовують монтажну піну, герметик.

#10004; Мінеральна вата. Відмінною особливістю даного утеплювача є мінімальна теплопровідність, стійкість до вологи. Нині виробники, що займаються виготовленням теплоізоляційних матеріалів, випускають мінеральну вату, як в рулонах, так і в листах.

Безсумнівно, для утеплення балконів можна використовувати й інші матеріали, які реалізуються різними компаніями-виробниками.

Особливості утеплення балкона
Особливості утеплення балкона

Процес утеплення балкона включає кілька основних етапів:

• Повна герметизація. Перед тим як наносити утеплювач, необхідно всі наявні щілини, отвори потрібно обробити відповідними герметиками або монтажною піною. В іншому випадку, процедура утеплення не принесе очікуваного результату.

• Гідроізоляція. Для того щоб якісно виконати цей процес, варто застосувати поліетиленову плівку. Вона убезпечить утеплювач від негативного впливу вологи.

• Теплоізоляція. Вибраний для утеплення балкона матеріал необхідно закріплювати акуратно. Обов'язково потрібно стежити, щоб між теплоізоляційними листами не було великих проміжків. Неграмотно або неправильно розташовані, закріплені ізоляційні матеріали – найбільш поширена причина істотних теплових втрат.

• Додатковий шар гідроізоляції. З його допомогою можна виключити утворення конденсату, захистити утеплювач. Для цих цілей активно застосовується не тільки пенофол, але і пароізоляційна плівка різної товщини.

• Обробний матеріал. Спочатку потрібно визначитися з тим що саме буде використано для облицювання. Потім виконується установка решетування, на яку і буде кріпитися вибране покриття.

Процедуру утеплення потрібно виконувати максимально грамотно, враховуючи рекомендації майстрів.